Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Yhdysvaltain 10-vuotiset T-Note-futuurit Futuurien t - Joulu 2021 (TY)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
132,80 +0,02    +0,01%
01:04:54 - Tieto myöhässä. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Finanssifutuurit
Markkinat:  Yhdysvallat
Kuukausi:  Dec 21
  • Viim. päätös: 132,78
  • Avaus: 132,78
  • Pvä ylin/alin: 132,77 - 132,81
US 10 YR T-Note 132,80 +0,02 +0,01%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Matt Rosenberg222100+5%
2?? ?222100+4.85%
3達也 阿久根333100+4.79%
4Roberto Borrelli44375+4.56%
5Anton Moroz55480+4.36%
6Andrzej Balcerek55480+3.91%
7CESAR MALLE222100+3.88%
8Amruth Sundarkumar55360+3.73%
9Sulaiman Lalani60603761.67+3.68%
10Chan Sohn57574477.19+3.59%
11Jan De Laet1010770+3.33%
12재원 이33266.67+3.28%
13Financial Collapse1818950+3.23%
14Robert Merrill44375+3.15%
15Vũ Hùng Jeans111100+3.1%
16Alberto Ce111100+3.03%
17Antonio Anselmi33266.67+2.93%
18林 公司111100+2.91%
19Göker Köse222100+2.87%
20Alberto Manzi111100+2.84%
21TK Kim111100+2.79%
22Puleng Tshaba111100+2.73%
23Fernando Ramírez111100+2.73%
24Dean Tan111100+2.72%
25Raffat Khan111100+2.71%
26Ty Craig111100+2.63%
27Naif Alsaif222100+2.58%
28Nigel Ng222100+2.58%
29현욱 김111100+2.58%
30병국 최111100+2.57%
31Sunghoon Kim111100+2.53%
32javier fernandez222100+2.53%
33Kal Son Yong111100+2.51%
34Ariel Filippetti444100+2.48%
35sinner222100+2.46%
36Mats Sjoberg22150+2.44%
37성호 서111100+2.44%
38Brian Lopez111100+2.44%
39Carlos Pacheco111100+2.43%
40pieter swart111100+2.42%
41joe jo33266.67+2.42%
42Milan Mihal222100+2.41%
43zhiliang ye111100+2.38%
44Christopher Galdi111100+2.34%
45Chalad Baba111100+2.34%
46Daniil Gavrilov111100+2.33%
47광연 김111100+2.33%
48병헌 박111100+2.33%
49Randall chan111100+2.32%
50壱馬 吉岡111100+2.32%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

Yhdysvaltain 10-vuotiset T-Note-futuurit keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Yhdysvaltain 10-vuotiset T-Note-futuurit -futuurit
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
fsdfs dfsf
fsdfs dfsf 02.09.2013 16:58
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Up to 125
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse