Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Päivitä nyt
Sulje

iShares MSCI Emerging Markets ETF (EEM)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
34,88 -0,13    -0,37%
30/09 - Suljettu. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Pörssin sulkemisen jälk.
34,82
-0,06
-0,17%
2:36:31 - Reaaliaikatiedot
Tyyppi:  ETF
Markkinat:  Yhdysvallat
Liikkeeseenlaskija:  iShares
Perusta:  MSCI EM Net USD
Omaisuusluokka:  Osake
  • Volyymi: 50.082.350
  • Osto/myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 34,85 - 35,25
iShares MSCI Emerging Markets 34,88 -0,13 -0,37%

EEM–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän kohteen iShares MSCI Emerging Markets ETF ETF suoritukseen liittyvien arvioiden mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Mario Monge77685.71+18.85%
2Mattrathan Thitisathiantham38382771.05+14.76%
3Jose Luis Hernandez111100+12.1%
4ALEJANDRO KARG ELIAS1110880+9.91%
5Ohm Asangharoek333100+9.78%
6Ani Mathai111100+9%
7eugenia garnica111100+8.13%
8Yuriy Vavilov111100+8.08%
9Mik Cho111100+8.02%
10kenji otani111100+7.75%
11Antal Balázs111100+7.46%
12Gerard Meyer222100+7.27%
13ziya yılmaz44431739.53+7.25%
14crystal huang111100+7.24%
15Junjie Yang111100+7.23%
16neal macdougall111100+7.05%
17emanuel gama111100+6.65%
18Axel Zamudio222100+6.53%
19Jose Almeida111100+6.53%
20Fernando de Luca111100+6.46%
21Artjom H.111100+6.29%
22Youssef AbiFadel111100+6.28%
23luis melo111100+6.24%
24james burke77685.71+6.22%
25Arturo Ramos111100+6.14%
26Juan Bautista Pereira111100+5.86%
27Manuel Vega111100+5.8%
28matias castiarena111100+5.72%
29Alfredo Gomez Sanabria111100+5.61%
30Nguyễn Trung Thành77457.14+5.6%
31Leandro Howlin111100+5.48%
32Lk Lo222100+5.45%
33SivaKumar Jeyapalan222100+5.39%
34VICTOR MARTINEZ111100+5.35%
35Jp Ség111100+5.31%
36Francisco Ruiz111100+5.31%
37Matias Luchini111100+5.3%
38ivano catucci111100+5.17%
39Erdoğan Coşgun43432660.47+5.17%
40Jose Manuel Cabello Garcia111100+5.09%
41Ilya Vi111100+5.04%
42Jorge Murillo111100+5.02%
43Jakub Zareba111100+5.02%
44Tony Cortese66466.67+4.92%
45Jack Kelly111100+4.89%
46Pedro Dias Pedro22150+4.88%
47Sam Stone111100+4.86%
48Jati Sulaiman111100+4.81%
49EDUARDO BRITO111100+4.81%
50jacob mathew111100+4.79%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

EEM kommentit

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta iShares MSCI Emerging Markets ETF
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
Josef XX
Josef XX 25.06.2013 13:05
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Onko se kannattavaa kauppaa?
Josef XX
Josef XX 25.06.2013 13:05
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse