Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

CAC 40 (FCHI)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
6.430,19 +82,42    +1,30%
17/05 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Indeksi
Markkinat:  Ranska
Komponenttien määrä:  41
  • Volyymi: 86.952.857
  • Avaus: 6.379,34
  • Pvä ylin/alin: 6.373,73 - 6.448,33
CAC 40 6.430,19 +82,42 +1,30%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Won Ton1251257156.8+78.93%
2Andy Platinum85857183.53+28.76%
3pierre taillant15151066.67+27.45%
4John Verhoeven36362569.44+27.44%
5Anita Vacca19719616986.22+26.7%
6Massimiliano Mo77685.71+24.93%
7Marc Bensadoun444100+24.13%
8Pablo Gomez99666.67+23.4%
9val dor444100+23.23%
10Frank Fliegner1111872.73+21.91%
11Fco Javier Latorre77571.43+21.54%
12Fabien Cozzolino666100+21.44%
13Jc MINVESTING55480+21.2%
14John Duff87685.71+20.57%
15ziya yılmaz54544583.33+20.41%
16Francescatti jean-Claude88562.5+19.86%
17jean claude Roncin88450+19.54%
18lucas patrick222100+19.49%
19richard tremblay95955153.68+19.33%
20Thierry JACOB1111654.55+19.08%
21jachy josh1212866.67+18.75%
22pankaj dixit23231669.57+18.67%
23rino ceros31312064.52+18.51%
24Tibi Oprea222100+18.5%
25chen choon Lim77457.14+18.18%
26money money19191473.68+17.99%
27Antonio J. Russo444100+17.74%
28Jonathan Gauchet1413861.54+17.73%
29Christophe Jay33266.67+17.62%
30Fawaz Alaboudi222100+17.11%
31vau03 ***23231460.87+16.79%
32Signal Trader44375+16.72%
33Laurent Cardinal1514642.86+16.58%
34Théo Sautet66583.33+16.57%
35Moi Tjee66466.67+16.35%
36An Di333100+16.33%
37Baptiste Lefeuvre33266.67+16.31%
38Teodoro Perez222100+16.28%
39José María Baratas Sánchez1413969.23+15.83%
40Claude Danant655100+15.55%
41Victor Angelo33266.67+15.24%
42quilichini pierre-jean333100+15.03%
43Mistral Magic544100+14.93%
44Fabrice Champeaux109444.44+14.89%
45Gilbert Drouvroy78785266.67+14.88%
46Rachid MASKIOUI111100+14.84%
47Mickael Poulain111100+14.82%
48Wander Cesario222100+14.72%
49Arnaud Gutierrez333100+14.62%
50JeanPaul Gaillard44375+13.91%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta CAC 40?
tai
Markkinat ovat tällä hetkellä suljettu. Äänestäminen on mahdollista markkinoiden aukioloaikoina.
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

CAC 40 keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta CAC 40
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse