Tuoreimmat uutiset
Sulje
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Päivitä nyt

NASDAQ Composite (IXIC)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
11.127,84 +99,11    +0,90%
02/07 - Suljettu. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Indeksi
Markkinat:  Yhdysvallat
Komponenttien määrä:  3757
  • Volyymi: 931.887.070
  • Avaus: 11.006,83
  • Pvä ylin/alin: 10.922,71 - 11.132,55
Nasdaq 11.127,84 +99,11 +0,90%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Kim Sujeong55480+59.06%
2Wilkins Siri12412411189.52+56%
3Charan Kumar44375+55.53%
4Victor Pombo333100+54.88%
5Brando Karamazov66583.33+53.76%
6nacho martin333100+52.59%
7Rahul Lala66583.33+52.08%
8KETAN PATEL333100+51.85%
9Yo VB77571.43+51.61%
10Sébastien Chaumetou333100+50%
11Alp Sualp444100+48.82%
12Alfonso Indurain555100+47.47%
13הרצל יעקובי66466.67+46.37%
14Stalin Vellaichamy444100+46.08%
15Mikołaj Radziwonowicz55480+45.41%
16Khan Ho55360+44.92%
17vivek pathak666100+44.91%
18Shribhagwan Verma222100+43.89%
19Serg Selassie333100+42.33%
20jeet patel333100+41.06%
21Vinit Agarwal66583.33+41.05%
22John Larch66466.67+41%
23Vbks Karthik222100+40.79%
24Xiaobo Zhu44375+40.59%
25Andrea Pintucci44375+39.63%
26יעקב קירשנבוים12121083.33+39.56%
27Ерлан Дуйсенгалиев333100+39.2%
28tox flox333100+38.94%
29shakti mimani444100+38.24%
30Helder Miguel Ferreira222100+38.09%
31Jorn Falk33266.67+37.66%
32Asaf Siton33266.67+37.29%
33gogo gogo33266.67+37.29%
34Joakim Niemi333100+37.01%
35Jan Buyle222100+36.94%
36Danilo Danilo43266.67+36.89%
37동일 장33266.67+36.87%
38Zafer Anık66350+36.82%
39adam maher88562.5+36.42%
40martin brodbeck44375+36.41%
41Yanlin Wang33266.67+36.39%
42Paolo Bertozzi33266.67+36.1%
43Daniel Abicht333100+35.94%
44Petoche Dmb222100+35.91%
45Ali Demir44375+35.84%
46Steve Nixon444100+35.57%
47준재 하222100+35.29%
48Yuriy Vinnicov44250+35.18%
49PARVEZ ZAMAN55360+35.13%
50Satyajit Dey99666.67+35.01%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta Nasdaq?
tai
Markkinat ovat tällä hetkellä suljettu. Äänestäminen on mahdollista markkinoiden aukioloaikoina.
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

NASDAQ Composite keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta NASDAQ Composite
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
antero puusaari
antero puusaari 03.02.2022 19:47
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
laskee ku lehmän häntä :)
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Sovelluksemme
DOWNLOAD APPApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Ltd. Kaikki oikeudet pidätetään.
Riskin julkistus: Rahoitusinstrumenteilla ja/tai kryptovaluutoilla käytävään kauppaan sisältyy suuria riskejä, mukaan lukien sijoitetun summan menettäminen osittain tai kokonaan, eikä tällainen kaupankäynti välttämättä sovi kaikille sijoittajille. Kryptovaluuttojen kurssit ovat erittäin volatiileja ja ulkoiset tekijät, kuten talouteen ja säännöstelyyn liittyvät tai poliittiset tapahtumat, saattavat vaikuttaa niihin.
Ennen päätöstä käydä kauppaa rahoitusinstrumentilla tai kryptovaluutalla sinun tulee olla perillä kaikista rahoitusmarkkinoihin liittyvistä riskeistä ja kuluista, asettaa sijoitustavoitteet harkiten, ottaa huomioon kokemustaso ja riskinottokyky sekä pyytää tarvittaessa neuvoja ammattilaisilta.
Fusion Media haluaa muistuttaa, että tämän verkkosivuston sisältämät tiedot eivät välttämättä ole reaaliaikaisia tai tarkkoja. Verkkosivustolla olevat tiedot ja kurssit eivät ehkä ole peräisin markkinoilta tai pörsseistä, vaan markkinatakaajien toimittamia. Kurssit eivät siis ole pakosti tarkkoja ja niissä saattaa olla eroavaisuuksia kyseisten markkinoiden oikeisiin kursseihin verrattuna. Tämä tarkoittaa, että kurssit ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Fusion Media ja tämän verkkosivuston tietojen toimittajat eivät ota vastuuta kaupankäynnistä aiheutuneista tappioista tai vahingoista tai siitä, että luotat tämän verkkosivuston tietoihin.
Tällä verkkosivustolla olevia tietoja on kiellettyä käyttää säilyttää, jäljentää, esittää, muokata, välittää tai jakaa ilman nimenomaista ja kirjallista etukäteen hankittua lupaa Fusion Medialta ja/tai tietojen tarjoajalta. Tämän verkkosivuston tiedot antava tarjoaja ja/tai pörssi pidättää kaikki immateriaalioikeudet.
Fusion Media saattaa saada korvauksen verkkosivustolla näkyviltä mainostajilta perustuen vuorovaikutukseesi mainosten tai mainostajien kanssa.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
  • Rekisteröidy ILMAISEKSI ja saat:
  • Reaaliaikaiset hälytykset
  • Edistyneet salkkuominaisuudet
  • Yksilöidyt graafit
  • Täysin synkronoidut sovellukset
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse