Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

IBEX 35 (IBEX)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
8.892,50 +84,10    +0,95%
12:05:05 - Reaaliaikainen johdettu data. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Indeksi
Markkinat:  Espanja
Komponenttien määrä:  35
  • Viim. päätös: 8.808,40
  • Avaus: 8.874,50
  • Pvä ylin/alin: 8.862,50 - 8.894,50
IBEX 35 8.892,50 +84,10 +0,95%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Manolo Fernandez1701708449.41+75.28%
22+2 = 566664365.15+55.18%
3Won Ton1211216755.37+54.46%
4Anita Vacca19819717287.31+52.55%
5vicente cardona27272074.07+37.93%
6Andy Platinum89897382.02+29.45%
7Josep Coll Taberner64645281.25+26.99%
8AURA CATALINA PARRALES LOOR44375+25.25%
9Jorge Lu29292482.76+22.38%
10Daniel Alfonso1110990+21.36%
11Krepan Manuel88337.5+21.23%
12djriku djriku19191263.16+20.52%
13José María Baratas Sánchez555100+19.69%
14Eugenio Martin15151066.67+19.54%
15Jondu Job Seeker72725779.17+19.24%
16Jose Anet88675+19.04%
17Jarita Running1010880+18.82%
18jose maria muñoz nuñez1010880+18.68%
19Ignacio Ayensa333100+18.29%
20Jose Luis Hernandez17171482.35+18.2%
21pedro angulo1111981.82+18.05%
22Pepe Chueca77685.71+17.8%
23MARIA EM555100+17.4%
24James Kirk71714259.15+17.38%
25Miguel Ortega77571.43+17.23%
26Gustavo Garrues88675+17.14%
27Ricardo Diéguez111100+16.57%
28ERNESTO INSUA1515960+16.36%
29Carmen Morillas222100+16.26%
30ELOY TEJERO111100+16.23%
31Ramon Moncunill98675+16.12%
32juan enrique garcia suarez44375+15.95%
33Jose Angel Lorenzo Naranjo1111763.64+15.91%
34money money21211676.19+15.76%
35ANTONIO ROS18181372.22+15.72%
36Ayten TÜRKCAN111100+15.51%
37Samuel Antolin333100+15.33%
38Alfonso Sánchez13131076.92+15.29%
39Can ZORLUYAR111100+15.17%
40jose donate66466.67+14.93%
41Carlos Pérez Millán55480+14.85%
42Joe Bucks20201155+14.84%
43Franciso L A544100+14.8%
44carlos callitos333100+14.77%
45Gonzalo Rojas22150+14.64%
46Tomario Aranda13131076.92+14.49%
47Reoh LE15151280+14.46%
48Francisco Rey18518513975.14+14.43%
49Javier A. Cabeza333100+14.37%
50Mistral Magic65360+14.35%

Omat mielipiteesi

Mikä on mielipiteesi kohteesta IBEX 35?
tai
Äänestä nähdäksesi yhteisösi tulokset!
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

IBEX 35 keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta IBEX 35
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse