Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Royal Dutch Shell PLC Class B (RDSb)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
Historialliset Royal Dutch Shell B-tiedot; tee uusi haku saadaksesi reaaliaikaiset tiedot
1.894,6 0,0    0,00%
28/01 - Suljettu. Valuutta GBP ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Iso-Britannia
ISIN:  GB00B03MM408 
SEDOL:  B03MM40
  • Volyymi: 0
  • Osto/myynti: 1.750,0 / 1.948,0
  • Pvä ylin/alin: 1.878,2 - 1.919,2
Royal Dutch Shell B 1.894,6 0,0 0,00%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Md Ariza Md Nor111100+10.93%
2Pure Trend33266.67+10.83%
3Mr Capital22150+8.2%
4Euan Brown111100+7.54%
5Peter Whiston333100+7.32%
6Ben Brosh22150+6.25%
7Peter Crabtree33266.67+5.65%
8Aaron Dominic111100+5.37%
9Robbie Allday111100+4.99%
10Manny Davidson111100+4.83%
11アンドリュー ホードマン111100+4.46%
12Jamie Devlin211100+4.36%
13Matt Walsh111100+4.24%
14Justinas Gricius111100+4.23%
15Nadeem Rosunally111100+4.22%
16Vitaly Ovsyannikov111100+4.16%
17nigel howes111100+3.78%
18NICKTanawut Tailumyong111100+3.61%
19Kenny Reddington111100+3.48%
20Stuart Meiklejohn111100+3.24%
21John Bale111100+3.23%
22Howard Burkeman222100+3.11%
23Robert Anderson44375+3.06%
24Matthew Fairbairn111100+3.05%
25Adrian Smith111100+2.21%
26Rob Ansell111100+2.07%
27ETN ETN111100+1.92%
28Matt Heller111100+1.77%
29Paul Abbosh111100+1.62%
30Tom Mason111100+1.6%
31Tomasz Popowicz111100+1.39%
32Kim boesgaard Lauritsen111100+1.31%
33Mohd Asif111100+1.19%
34Níkk Brigham22150+1.16%
35IVAN IVANOV111100+1.07%
36WEI HAO111100+0.88%
37Tony Mahomi1000+0.72%
38Jama Jama111100+0.72%
39ziya yılmaz66466.67+0.54%
40Stock Prince111100+0.36%
41Dominic Pharaoh111100+0.35%
42Albert Licudi111100+0.33%
43forti boris111100+0.31%
44Adamsworld David111100+0.15%
45Dietmar Knoch111100+0.12%
46Richard Norris111100+0.05%
47Rysiek Krupa111100+0.04%
48Ro Tee111100+0.02%
49Majid Naeem111100+0.02%
50stan ho11000%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

RDSb keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Royal Dutch Shell PLC B
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse