Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
Uutta! 💥 Katso ProPicks-strategia, joka päihittää S&P 500 -indeksin 1,183 %+ Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Diageo PLC (DGE)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
2.962,0 -42,0    -1,40%
29/02 - Suljettu. Valuutta GBP ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Iso-Britannia
ISIN:  GB0002374006 
SEDOL:  0237400
  • Volyymi: 6.013.274
  • Osto/myynti: 2.816,0 / 3.090,0
  • Pvä ylin/alin: 2.931,5 - 2.987,5
Diageo 2.962,0 -42,0 -1,40%

DGE–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Diageo PLC -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Salvis Lapins33266.67+16.35%
2Carlos Enrique Boggio Landaeta33266.67+13.65%
3Sean Bagguley111100+12.21%
4Önder Soydaş111100+10.19%
5Cal Lum111100+9.57%
6Claude Danant76466.67+8.65%
7baktu jilla44375+8.63%
8Friso Haerens111100+8.28%
9Joseph Gamble111100+6.86%
10Athena Li111100+6.44%
11Will Simmonds111100+5.78%
12Ornella Lombino111100+5.67%
13Suraj t s111100+5.58%
14Kelly Oly Jinior111100+5.53%
15Moises Sanguino111100+5.27%
16Алексей Осипенко111100+5.23%
17Babalawo Sanchez111100+4.59%
18Robert Bishop111100+4.41%
19Arnaldo Stracciari111100+4.4%
20Alan Clarke111100+4.21%
21Ivan Palomares55360+4.03%
22Jesús Rodríguez111100+3.94%
23Ryan Tear222100+3.79%
24Bertrand van Renynghe111100+3.75%
25Steve Connarty111100+3.65%
26Derek Homan111100+3.53%
27Shenoy Manjunath111100+3.44%
28Zeeshan Khan111100+3.14%
29amartya menon111100+3.14%
30Henry Karson111100+3.02%
31Stuart Meiklejohn33266.67+2.93%
32Alvin Chan111100+2.82%
33Jonathan Lui111100+2.76%
34Tayeb Naveed111100+2.75%
35Bryan Hughes111100+2.7%
36Selim B Kara111100+2.69%
37Igor Mavriky54250+2.48%
38Maurice Dumonde111100+2.48%
39Jim Boyd111100+2.09%
40Philippe Eliezer Oplatka111100+2.05%
41Greg Woodward44375+2.04%
42John Glais222100+1.91%
43Joel Mbugua111100+1.86%
44ANTONIO FATTORI22150+1.85%
45Anthony Simmons111100+1.8%
46Ivan Rasic111100+1.63%
47Juan Rodriguez111100+1.59%
48Gary McAteer111100+1.57%
49Martin Liu1000+1.45%
50jack burton22150+1.43%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

DGE keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Diageo PLC
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse