Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
Uutta! 💥 Katso ProPicks-strategia, joka päihittää S&P 500 -indeksin 1,183 %+ Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Henkel & Co KGaA AG Pref (HNKG_p)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
72,24 -0,20    -0,28%
15:34:29 - Tieto myöhässä. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Saksa
ISIN:  DE0006048432 
WKN:  604843
  • Volyymi: 105.154
  • Osto/myynti: 72,26 / 72,30
  • Pvä ylin/alin: 72,16 - 72,92
Henkel 72,24 -0,20 -0,28%

HNKG_p–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Henkel & Co KGaA AG Pref -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Anita Vacca44444397.73+33.38%
2Dietmar Knoch44375+13.27%
3Rob Schie111100+11.34%
4Eduardo Medrano Araujo111100+8.87%
5Сергей Теницкий111100+8.69%
6Rafael Fernandez Schez22150+8.34%
7Cem Kalaycı111100+7.56%
8VITALIA machine a creme111100+6.69%
9Walter Skokan111100+6.18%
10Vadim Voronin111100+6.07%
11Ahmad Kamal Bin Nayan111100+5.93%
12Daniel Fernandes111100+5.74%
13Shan Ren111100+5.36%
14Miguel Burgués Soriano111100+4.38%
15Andrea Richard111100+4.12%
16Mikhail Gorbunov33133.33+3.98%
17Paul Weber111100+3.86%
18Xaviee Nuez44250+3.65%
19Salvis Lapins33266.67+3.64%
20Przemek Przybylski111100+3.62%
21Severin Steininger111100+3.59%
22GREGORIO ZABALETA111100+3.53%
23jb pi222100+3.48%
24Alex Shadiev111100+3.29%
25Benito Rodriguez Barbado222100+3.08%
26Leon Kihl111100+2.95%
27The Spider Jam111100+2.69%
28Orhan Debe111100+2.68%
29Joe Bucks55240+2.65%
30David Overdick111100+2.59%
31Fabián Escoí44125+2.35%
32IVAN IVANOV111100+2.32%
33Carlos Enrique Boggio Landaeta111100+2.22%
34cb cb111100+2.18%
35javime melero111100+2.11%
36philippe kessler111100+2.11%
37Witold Orłowski22150+1.85%
38Eckhard Puschatzki111100+1.78%
39alberto botella esparcia111100+1.69%
40ALICANSALA BULL111100+1.63%
41Fabiano Dutkievicz Nakayama222100+1.61%
42Junyi Liu111100+1.52%
43Alvaro Colomer Flores111100+1.52%
44Guus Flater111100+1.49%
45Stefan Sprangers111100+1.42%
46Christian Busse222100+1.35%
47Izlan Izlan Sazali111100+1.29%
48Francisco Sierra111100+1.1%
49vau03 ***111100+1.03%
50Adrian Sende111100+1%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

HNKG_p keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Henkel AG & Co KGAA ST O.N.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse