Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
🔎 Katso NVDA koko ProTipsistä välittömät riskit tai palkkiot Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Lloyds Banking Group PLC ADR (LYG)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Seuraa instrumentin Lloyds Banking ADR tuloksia

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
2,265 -0,015    -0,66%
18:25:52 - Real-time Cboe. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Yhdysvallat
  • Volyymi: 3.587.727
  • Osto/myynti: 0,000 / 0,000
  • Pvä ylin/alin: 2,260 - 2,290
Lloyds Banking ADR 2,265 -0,015 -0,66%

LYG–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Lloyds Banking Group PLC ADR -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Fabio San333100+62.57%
2Peter Lim111100+36%
3Angel Fernandez111100+32.03%
4Akshaya Sahoo111100+20.61%
5Steve Eastham111100+18.8%
6Juan Garcia Ganuza111100+18.6%
7Hock Seong Tan111100+15.59%
8ziya yılmaz77457.14+14.6%
9Jason Leibeck44250+13.88%
10Yau Chung111100+5.54%
11fer nava111100+4.1%
12Kitamiya Taku111100+3%
13Andrei Lopukhin111100+2.52%
14Bertrand Cote1000+1.11%
15ZhiYang Tan111100+0.47%
16Lorenzo Padella111100+0.26%
17Oscar Velarde11000%
18Kola Barbos1100-0.42%
19Rubi Reuven1100-0.78%
20Anthony Gforce1100-0.87%
21Bob Sparks1100-1.51%
22Денис Костин1100-1.83%
23Ricky Carter1100-1.96%
24Jordan Quinton1100-2%
25Cris Lucin1100-3.38%
26Dylan Munson1100-3.44%
27jorgie lassalle1100-4.37%
28Fabio M Santiago1100-4.42%
29joao mendonca1100-4.6%
30pablo trader1100-4.66%
31Jeremy Edwards22150-5%
32CARLOS ROBERTO VELIZ1100-5.18%
33Barni Béres1100-5.28%
34Cornelis Kant1100-6.48%
35Csaba Varró1100-7.18%
36Quentin Lourenco1100-7.93%
37Steven Grande1100-12.5%
38Martin Espanioli1100-16.23%
39見瀨 悠1100-34.72%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

LYG keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Lloyds Banking Group PLC ADR
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse