Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Nike Inc (NKE)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Seuraa instrumentin Nike tuloksia

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
116,01 -1,03    -0,88%
18/08 - Suljettu. Valuutta USD ( Vastuuvapaus )
Pörssin sulkemisen jälk.
116,01
-0,00
-0,00%
2:58:33 - Reaaliaikatiedot
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Yhdysvallat
  • Volyymi: 4.743.428
  • Osto/myynti: 115,60 / 116,10
  • Pvä ylin/alin: 115,30 - 116,68
Nike 116,01 -1,03 -0,88%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Mark Deren222100+69.06%
2Stefano Mira111100+40.02%
3Matt Mu111100+39.88%
4Александр Стебельков111100+39.86%
5Laviner Caster111100+39.77%
6Renato Smith111100+39.77%
7Awang mohd syafiq Mohd kifflee111100+39.57%
8Trey Adams111100+39.45%
9Barilee Apenu111100+39.12%
10Ddj Dong111100+38.98%
11Hikmet Karayel222100+38.94%
12Paul Cloutier111100+38.88%
13Lucas Klotz111100+38.82%
14Khanh Ngoc111100+38.72%
15Bowa Marita222100+38.72%
16Lim Ewehuat111100+38.69%
17Ninja Chikin111100+38.62%
18Hangga Rahadianto111100+38.58%
19Rob Mac111100+38.57%
20Fabian Morfin111100+38.14%
21Alexandre Dorey111100+38.12%
22Lucas Tcherkezian111100+38%
23Jason Lam222100+37.91%
24Michael Ceraldi111100+37.71%
25Joni Mäkelä111100+37.67%
26Fazlin Mustapa111100+37%
27Diwan Volschenk111100+36.61%
28Darin Craig111100+36.57%
29Bruce Wayne111100+36.54%
30Salvatore Fontanazza111100+36.51%
31Valentin Mikhailyuk111100+36.48%
32Joe Labrie111100+36.48%
33Chun Lomoocean111100+36.47%
34Jorge Lorca111100+36.46%
35Nick Brunetti111100+36.45%
36Carlos Gavidia111100+36.4%
37Dalton Gooch111100+36.4%
38Chris Laliberte111100+36.36%
39Joshua Huffman111100+36.32%
40Mark Gerstung111100+36.32%
41Kang Suh111100+36.3%
42Michael Novelozo111100+36.28%
43Kevin Ireland111100+36.27%
44Nicola Fogliaro111100+36.23%
45Martin Mushell111100+36.22%
46Jonathan Harris111100+36.2%
47Scott Faries22150+36.17%
48Alessandro Ruggiero111100+36.16%
49Daniel Payne111100+36.16%
50Baer Stone111100+36.15%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

NKE keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Nike Inc
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse