Tuoreimmat uutiset
Investing Pro 0
Black Friday -TARJOUS: jopa 54 %:n ALE – InvestingPro+ LUNASTA TARJOUS
Sulje

Shell PLC (R6C0)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
27,54 +0,19    +0,71%
25/11 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Saksa
ISIN:  GB00BP6MXD84 
WKN:  A3C99G
  • Volyymi: 38.436
  • Osto/myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 27,25 - 27,72
Shell 27,54 +0,19 +0,71%

R6C0–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Shell PLC -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Nick Franke111100+6.99%
2Leonie Hess111100+5.22%
3Silvio Löst211100+3.69%
4ziya yılmaz222100+2.32%
5Vincent Banzhaf111100+2.28%
6monika gimbel111100+1.08%
7Armin König1000+0.97%
8Paul Ho111100+0.87%
9Steve Müller111100+0.52%
10Maxi Fritschka111100+0.5%
11Louis Siamos111100+0.35%
12vito petruzzelli111100+0.23%
13Kat Hirt111100+0.21%
14Rolf Krusberski111100+0.04%
15Jelte Nürnberger11000%
16Marcus Ross1100-0.19%
17Kamera Mäuschen1100-0.42%
18Stephan Gawel1100-0.83%
19Daniel J. Bsteh1100-0.9%
20Igor Malaes1100-0.92%
21Ákos Varga1100-1.23%
22Michael Roth1100-1.33%
23Joe Chef1100-1.45%
24Rune Lervik1100-1.48%
25Frederik Schleier1100-1.62%
26Thorsten Spelly1100-1.72%
27Frederik Schleier1100-4.29%
28Davide Rebaudo1100-5.45%
29Marco Probst2200-5.99%
30Udo Jantzen3200-6.23%
31Giovanni Cruz1100-7.72%
32pasquale dibattista1100-7.78%
33Silke Geimer1100-10.82%
34Irene Schneider1100-12.35%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

SHEL keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Shell PLC
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse