Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Sampo Oyj A (SAMPO)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
42,82 +0,46    +1,09%
12:22:36 - Reaaliaikatiedot. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Suomi
ISIN:  FI0009003305 
S/N:  554151850
  • Volyymi: 254.628
  • Osto/Myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 42,18 - 43,02
Sampo A 42,82 +0,46 +1,09%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Harri Hänninen222100+31.72%
2Emppu rr333100+24.85%
3Juuso Lillvis111100+22.2%
4Olavi Pyhtilä111100+21.66%
5Petteri Korpi111100+19.12%
6Jere Kulta111100+16.16%
7Jani Hirvijarvi333100+14.8%
8Mikko Chan111100+12.81%
9Antti Riutta111100+12.48%
10Jouko Kor22150+10.91%
11Saku Välkki22150+9.3%
12Markku Saaranen111100+7.94%
13Mikko Riipinen111100+6.53%
14Iiro Jokuinen111100+6.41%
15Veikko Raunio222100+5.86%
16Mikhail Gorbunov44250+4.3%
17Pallo Peli111100+4.26%
18ruslano com111100+3.73%
19Jari Myllylä111100+3.7%
20Samuel Nordberg111100+3.58%
21den west111100+3.57%
22Kalja Katti111100+3.23%
23Jaakko Oksanen111100+3.15%
24Anu Nordman111100+2.74%
25Simo Kauhanen111100+2.72%
26mika kauranen111100+1.95%
27jyrki hakkinen111100+1.9%
28Maor Shoham111100+1.69%
29Ha Ma111100+1.52%
30marco pezzi111100+1.32%
31Carles carcole1000+1.16%
32Κωνσταντίνος Βελισσάρης111100+0.88%
33Jyry Aronius111100+0.76%
34Ville Pränny111100+0.75%
35Anita Vacca111100+0.71%
36Andreas Krse32150+0.52%
37Marko Haanpää111100+0.39%
38Joonatan Tiainen111100+0.24%
39Timo Honkanen111100+0.19%
40Markus Sarlin111100+0.16%
41Mika Kauranen111100+0.13%
42Rodolfo Pereira11000%
43Antti Savolainen1100-0.03%
44VilleVeikko Tuominen1100-0.14%
45Chili Daug1100-0.94%
46Eet Seppälä1100-1.07%
47Mika Leppäkoski1100-1.09%
48Marcus Oscarsson1100-1.81%
49mikael maenpaa1100-1.81%
50Arto Pekkonen22150-2.25%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

SAMPO keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Sampo Oyj A
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse