Tuoreimmat uutiset
Sulje
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Päivitä nyt

Telefonica SA (TEF)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
4,9050 +0,0080    +0,16%
05/07 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Espanja
ISIN:  ES0178430E18 
  • Viim. päätös: 4,9050
  • Avaus: 4,8840
  • Pvä ylin/alin: 4,8450 - 4,9530
Telefonica 4,9050 +0,0080 +0,16%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1David Caliz333100+29.67%
2inigo mz98562.5+27.22%
3Tonio GA1313753.85+26.61%
4Asier Sua44375+26.43%
5Javier Agorreta1010550+23.69%
6Dan Man44375+23.34%
7julio garcia44375+22.95%
8Alejandro Martinez222100+22.69%
9Ferran Rosique222100+22.17%
10Jose Azorin222100+22.12%
11JOSE LUIS ROSADO MARQUEZ88562.5+22.08%
12NuNo Silva333100+20.84%
13Felix MM222100+20.7%
14FFC Fuente55360+19.8%
15FRANCISCO JAVIER SANTACRUZ88562.5+19.76%
16markitos defonte44375+19.5%
17Andres Kutz Peironcely333100+19.45%
18Javier Perez222100+18.35%
19Marc Ess222100+18.24%
20David Muñiz1010660+17.7%
21Bergen Acp33266.67+17.49%
22Ivan Romeu1099100+17.07%
23Jose Souto222100+16.73%
24Jesus Vales66350+16.5%
25Jose Manuel Merino322100+16.44%
26JOSE GIL NEGRETE66466.67+16.02%
27Pablo Zanon Segarra222100+15.94%
28José Joaquín Loza Rodríguez66350+15.81%
29Elosode Putin1110770+15.7%
30José María Navarro Sánchez444100+15.6%
31Carlos Amancio1312866.67+15.59%
32Jaime Nuño Cuesta222100+15.56%
33Ayten TÜRKCAN111100+15.48%
34Javier Aracil55480+15.26%
35Yasmina Mohand55360+15.26%
36Henri Derhy222100+15.25%
37Paco Febrer55480+15.23%
38Victor Y poco mas333100+15.11%
39Felipe Zurita111100+15.1%
40Manuel Durán111100+15.05%
41Daniel Jiménez Muñoz111100+15.04%
42Eugenio Martin222100+14.99%
43jose martinez silva222100+14.91%
44Serafin Castro444100+14.87%
45Victor Segui111100+14.8%
46Aitor Macho111100+14.8%
47Jose Yebana111100+14.72%
48Daniel Fernandez111100+14.71%
49josito linares111100+14.71%
50Jacobo Bone II111100+14.7%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

TEF keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Telefonica SA
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Sovelluksemme
DOWNLOAD APPApp store
Investing.com
© 2007-2022 Fusion Media Ltd. Kaikki oikeudet pidätetään.
Riskin julkistus: Rahoitusinstrumenteilla ja/tai kryptovaluutoilla käytävään kauppaan sisältyy suuria riskejä, mukaan lukien sijoitetun summan menettäminen osittain tai kokonaan, eikä tällainen kaupankäynti välttämättä sovi kaikille sijoittajille. Kryptovaluuttojen kurssit ovat erittäin volatiileja ja ulkoiset tekijät, kuten talouteen ja säännöstelyyn liittyvät tai poliittiset tapahtumat, saattavat vaikuttaa niihin.
Ennen päätöstä käydä kauppaa rahoitusinstrumentilla tai kryptovaluutalla sinun tulee olla perillä kaikista rahoitusmarkkinoihin liittyvistä riskeistä ja kuluista, asettaa sijoitustavoitteet harkiten, ottaa huomioon kokemustaso ja riskinottokyky sekä pyytää tarvittaessa neuvoja ammattilaisilta.
Fusion Media haluaa muistuttaa, että tämän verkkosivuston sisältämät tiedot eivät välttämättä ole reaaliaikaisia tai tarkkoja. Verkkosivustolla olevat tiedot ja kurssit eivät ehkä ole peräisin markkinoilta tai pörsseistä, vaan markkinatakaajien toimittamia. Kurssit eivät siis ole pakosti tarkkoja ja niissä saattaa olla eroavaisuuksia kyseisten markkinoiden oikeisiin kursseihin verrattuna. Tämä tarkoittaa, että kurssit ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Fusion Media ja tämän verkkosivuston tietojen toimittajat eivät ota vastuuta kaupankäynnistä aiheutuneista tappioista tai vahingoista tai siitä, että luotat tämän verkkosivuston tietoihin.
Tällä verkkosivustolla olevia tietoja on kiellettyä käyttää säilyttää, jäljentää, esittää, muokata, välittää tai jakaa ilman nimenomaista ja kirjallista etukäteen hankittua lupaa Fusion Medialta ja/tai tietojen tarjoajalta. Tämän verkkosivuston tiedot antava tarjoaja ja/tai pörssi pidättää kaikki immateriaalioikeudet.
Fusion Media saattaa saada korvauksen verkkosivustolla näkyviltä mainostajilta perustuen vuorovaikutukseesi mainosten tai mainostajien kanssa.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
  • Rekisteröidy ILMAISEKSI ja saat:
  • Reaaliaikaiset hälytykset
  • Edistyneet salkkuominaisuudet
  • Yksilöidyt graafit
  • Täysin synkronoidut sovellukset
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse