Tuoreimmat uutiset
Hanki 40% alennus 0
Uutta! 💥 Katso ProPicks-strategia, joka päihittää S&P 500 -indeksin 1,183 %+ Lunasta 40 %:n TARJOUS
Sulje

Volkswagen AG Vz (VOWG_p)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
119,40 -5,86    -4,68%
01/03 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Italia
ISIN:  DE0007664039 
  • Volyymi: 35.614
  • Osto/myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 118,56 - 128,00
Volkswagen VZO 119,40 -5,86 -4,68%

VOWG_p–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Volkswagen AG Vz -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Christian Ascani444100+18.69%
2Alfredo Nasta111100+18.03%
3davide garulli44375+13.57%
4Luca Baldi222100+8.91%
5Lorenzo D Isita111100+7.2%
6Lillo Flippato111100+6.57%
7MR MIB111100+6.44%
8Titti Villa111100+6.3%
9Paolo Capuzzi22150+5.21%
10Hermann Albrecht222100+5.2%
11Jamie Lee222100+5.08%
12Cosimo Saglimbene111100+5%
13Hermann Albrecht22150+3.46%
14GerardoVertulli GiovannaDistasi111100+3.4%
15stefano salvi111100+0.77%
16Fabio Capitanio1000+0.23%
17Pippopelo Pippopelo111100+0.13%
18Francesco Di Maio1100-0.31%
19paolo capuzzi22150-0.89%
20Carlo Rota1100-1.08%
21Volpe Bongiorno1000-1.24%
22Ilario Iannone1100-1.29%
23Andrea Ferrari1100-1.32%
24paolo capuzzi1100-1.41%
25ziya yılmaz2100-1.52%
26Mario Drocco1100-1.87%
27Andrea Ganora1100-2.08%
28mr nilsson1100-2.2%
29Alessandro Giacchino1100-3.99%
30Leandro Statello1100-4.1%
31Ro Ga1100-4.86%
32Diego Elesponti1100-5.02%
33Andrea Bini1100-5.29%
34Giovanni Amione1100-5.35%
35Simone Simone1100-5.36%
36Amerigo Piasini1100-6.06%
37Trakker Long3300-10.3%
38Massimiliano Scoppa1100-11.99%
39Maurizio Conte1100-12.76%
40Pasquale Galdi1100-12.82%
41Nino Madonia1100-14.15%
42giose marsilio1100-14.91%
43Sergio zattoni2200-20.87%
44Giacomo Mariani2200-20.95%
45Paolo Capuzzi4400-21.68%
46Paolo Capuzzi2200-22.46%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

VOWG_p keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Volkswagen AG
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse