Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Nokia Oyj (NOKIA)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
5,171 -0,004    -0,08%
30/07 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Suomi
ISIN:  FI0009000681 
S/N:  5675461159
  • Volyymi: 24.644.023
  • Osto/Myynti: 0,000 / 0,000
  • Pvä ylin/alin: 5,032 - 5,196
Nokia Oyj 5,171 -0,004 -0,08%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1GOLD MAN111100+948.98%
2Piotr Rapacz55240+47.18%
3Stefan Spelkens333100+42.51%
4CELIO ANTONIO V.BAILONI51514282.35+40.95%
5Danilo Flessati66466.67+40.2%
6Denis Chiaradia55240+37.07%
7Michael Jönsson Talja111100+33.87%
8Niilo Nybacka111100+33.87%
9Tommi Huju22150+31.21%
10Vaino Kiiski22150+29%
11REINIER LEYDECKER66466.67+28.9%
12Mikko Partanen111100+28.75%
13vau03 ***111100+26.65%
14Amir Homosapian111100+26.34%
15JUAN VIÑUALES GARRIDO22150+24.88%
16peter lukacsi222100+24.54%
17Tuomas Eskola111100+23.78%
18Kare laine111100+23.76%
19Joni Mustaniemi111100+23.65%
20Pavel Skaba211100+23.49%
21Arda Engin111100+23.28%
22Simo Pu222100+22.88%
23Martin Gomes111100+22.41%
24هزاع عيسى111100+22.3%
25Vesa Hanhela111100+21.98%
26Jodge Gobe111100+21.86%
27Osmo Isopahkala111100+21.73%
28Ugur Çankaya111100+21.68%
29TJay Bautista111100+21.62%
30Giò De Carolis111100+21.6%
31leila pajunen88562.5+21.52%
32JeanPierre Olieslaeger111100+20.47%
33Manuel Moreira111100+20.4%
34Olga Shatokhina111100+19.5%
35Raimo Loikkanen333100+19.46%
36Jukka Kilpeläinen111100+19.44%
37Lasse Kostiainen111100+19.32%
38Marta Marta222100+19.18%
39JOSE GONZALEZ RODRIGUEZ211100+19.17%
40Vili Lehto333100+18.93%
41Koen De Smet111100+18.89%
42Фамилия Фамилия55480+18.85%
43Markus Siegl333100+18.84%
44Jegaraja Nataraja22150+18.8%
45Никита Хазов111100+18.72%
46Amr Othman111100+18.6%
47Sophia Manousaridou111100+17.85%
48Office PFS33266.67+17.81%
49jalen yang111100+17.81%
50Stefano Orlando111100+17.57%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

NOKIA keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Nokia Oyj
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
Matti Lipponen
matics 07.05.2021 11:41
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Tällä kertaa ei taida oll asialla Wallstreetbets
Matti Lipponen
matics 05.02.2021 10:55
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Miksi laskee vaikka tulos oli odotettua parempi?
Poke Mon
Poke Mon 05.02.2021 10:55
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
koska aivan roska osake.
Matti Lipponen
matics 27.01.2021 12:03
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Mistä nousu?
Tony Elo
Tony Elo 27.01.2021 12:03
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
#wallstreetbets
Matti Lipponen
matics 27.01.2021 12:03
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Kauankohan vedätys jatkuu? Möin jo pois melkein kaikki.
Teemu Salminen
Teemu Salminen 27.01.2021 12:03
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Matti Lipponen Nousu voi jatkua kymmeniin euroihin asti. Vrt. GME, AMC ja BB
Wade Valitalo
Wade Valitalo 27.01.2021 12:03
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Teemu Salminen  Eipä jatkunut, kun jenkkivälittäjät rajoittavat piensijoittajien ostovoimaa.
Matti Lipponen
matics 27.01.2021 12:03
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Teemu Salminen  Teemu Salminen Voi piru kun en myynyt longejanii päivällä. Ei näy enää robinhoodeja. Jäi hyvät voitot saamatta :-(
jarmo rensujeff
jarmo rensujeff 27.10.2014 10:22
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
nokia grow and Offers him the telephone operators that which others do not have ..
Josef XX
Josef XX 09.09.2013 15:28
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse