Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Novo Nordisk A/S Class B (NOVOb)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
769,8 -6,7    -0,86%
17:59:55 - Suljettu. Valuutta DKK ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Tanska
ISIN:  DK0060534915 
S/N:  1742564000
  • Volyymi: 1.297.219
  • Osto/myynti: 0,0 / 0,0
  • Pvä ylin/alin: 767,0 - 780,5
Novo Nordisk B 769,8 -6,7 -0,86%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Lars Kok222100+15.81%
2Ejvind Byskov222100+14.31%
3Morten Rostved222100+11.93%
4kim Matzke222100+11.38%
5Luigi RD111100+9.49%
6Jorgen Andersen111100+8.73%
7Ole Lauritzen111100+7.96%
8Jorn Falk222100+7.6%
9Eric Sorensen222100+7.24%
10Carl Lee111100+6.88%
11Jacob Löschenkohl222100+6.2%
12Peter Madsen111100+5.5%
13Stephen Rammer111100+5.43%
14Jouni Aalto111100+5.41%
15Mustafa can Özer111100+5.22%
16Johan Sadenfors111100+4.91%
17Rune Bloch111100+4.74%
18Kristian Rebenstorf111100+4.57%
19Jan Hell111100+4.42%
20Christoffer Riise111100+4.35%
21Peter Wulff Hansen22150+3.75%
22Chrille Balle111100+3.33%
23Eric Chartier111100+3.23%
24Lucas Matti111100+3.14%
25Uhl Ambrosio111100+3.01%
26Dvk Kvd111100+2.92%
27Simon Hansen111100+2.84%
28Regitze Halkier111100+2.77%
29Henrik Hansen111100+2.72%
30Henrik Hansen111100+2.55%
31Andreas Johannessen1000+2.43%
32Dariusz Domagała111100+2.19%
33Albert Ellegaard111100+2.13%
34Bartosz Wojdyla111100+2.02%
35Sergiy Malyuchenko44250+1.93%
36Anita Vacca333100+1.82%
37Hans van Dijk111100+1.73%
38Nicolas Kauder111100+1.67%
39Le Petit Prince22150+1.66%
40Eugene Esselaar111100+1.64%
41samson evar111100+1.61%
42Steen Lyth111100+1.6%
43John Abbas77342.86+1.23%
44MATHEUS BANO111100+1.1%
45Dong Gun Lee111100+1.04%
46Florin Gavrila111100+0.98%
47João Roque111100+0.93%
48Carl Lee111100+0.78%
49Peter Fischer111100+0.53%
50Sebastian Stuyvenberg111100+0.49%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

NOVOb keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Novo Nordisk A/S Class B
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse