Tuoreimmat uutiset
Investing Pro 0
Pidennetty Cyber Monday -TARJOUS: jopa 60 %:n ALE – InvestingPro+ LUNASTA TARJOUS
Sulje

Samsung Electronics Co Ltd DRC (SAMEq)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
1.095,00 -45,00    -3,95%
02/12 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Saksa
ISIN:  US7960508882 
S/N:  896360
  • Volyymi: 2
  • Osto/myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 1.095,00 - 1.100,00
Samsung Electronics DRC 1.095,00 -45,00 -3,95%

SAMEq–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Samsung Electronics Co Ltd DRC -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Israel Alonso333100+31.88%
2Flavio Forti55480+22.13%
3Chris Kreuzberger111100+19.53%
4lars km111100+17.39%
5Rick Winkler111100+15.5%
6ISAMYI vita111100+15.5%
7Duy Le111100+12.17%
8ziya yılmaz44375+11.41%
9Dominique Flück111100+10.15%
10Joel Albers111100+10%
11Tobias Heinz111100+5.13%
12Hermann Albrecht222100+3.6%
13Christopher Stornig111100+2.8%
14Lajos Palanki222100+2.78%
15Das Tamer111100+0.88%
16V DiNapoli44250+0.29%
17javier portillo111100+0.19%
18LaRa Uyên Nhi1100-0.97%
19Tobias Huber1100-1.95%
20Amazing Soccer Skills1100-2.1%
21Karl Oppenheimer1100-2.7%
22Johannes Hoh1100-3.05%
23Viktor Fischer1100-3.06%
24Carlo Rota1100-3.71%
25Yasin Uslucuk1100-4.53%
26John Smith1100-6.52%
27Daniel Steinke1100-7.74%
28Jonatan Wall1100-9.36%
29mario dokic1100-9.77%
30walter schmidtcording1100-12.55%
31rafael S.G.1100-14.04%
32Leo Hambeck2100-15.06%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

0593xq keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Samsung Electronics Co Ltd DRC
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse