Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Lisätietoja
Sulje

Telia Company AB (TELIA)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
35,07 +0,16    +0,46%
01/12 - Suljettu. Valuutta SEK ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Ruotsi
ISIN:  SE0000667925 
S/N:  4089631702
  • Volyymi: 13.283.108
  • Osto/Myynti: 0,00 / 0,00
  • Pvä ylin/alin: 34,79 - 35,22
Telia Company 35,07 +0,16 +0,46%
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1helge balte111100+10.16%
2Anita Vacca101010100+9.79%
3Benjaminas Kordusas222100+9.68%
4Jānis Butāns333100+8.92%
5Joseph Wilson111100+3.09%
6Tomas Kuizinas111100+2.37%
7Tage Bergström111100+2.23%
8Anders Sandell111100+2.14%
9Tuomas Niiranen111100+2.13%
10Noor Jabbar111100+1.92%
11Pasi Mäkinen111100+1.71%
12IngRog Tano111100+1.43%
13Mathias Franke111100+1.3%
14Halmurat Ismayiljan111100+0.64%
15oliver molse111100+0.62%
16suwalee Rittichim22150+0.54%
17Markus åhrman111100+0.44%
18Giulia Dalla Francesca111100+0.33%
19Adam Alsh111100+0.26%
20Farhad Business Manager111100+0.18%
21Rainer Heil111100+0.16%
22Jens Dalby Mortensen111100+0.05%
23manuel vicent1100-0.05%
24Markku Saaranen1100-0.4%
25γεωργιος γεωργιου1100-0.49%
26Jonathan Frölander1100-0.98%
27Pavel Efros22150-1.43%
28Mikael Blixt1100-1.75%
29Joshua Randolph1100-2.06%
30Aлександр Уткевич1100-2.31%
31oscar kuttainen1100-2.55%
32Johan Ljungberg1100-3.32%
33Magnus Åström1100-4.32%
34Albin Öhman1100-4.38%
35peter bergman1100-4.38%
36Thomas Seth44125-4.49%
37Ajdin Arnautovic1100-4.54%
38Tommy Augustsson1100-4.7%
39Peter Isacson1100-5.13%
40Kjell Andersson1100-5.51%
41Max Tambour1100-5.66%
42Marko Juhannusvuori1100-5.96%
43Jens Larsen1100-7.04%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

TELIA keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Telia Company AB
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Vastuuvapauslauseke: Fusion Media haluaa muistuttaa sinua, että tämän sivuston data ei ole välttämättä reaaliaikaista eikä tarkkaa. Kaikki CFD:ien (osakkeet, indeksit, indeksit, futuurit), valuuttojen ja kryptovaluuttojen hinnat eivät ole lähtöisin pörsseistä, vaan markkinantakaajilta, joten hinnat eivät välttämättä ole tarkkoja ja saattavat erota todellisesta markkinahinnasta, tarkoittaen, että hinnat ovat suuntaa-antavia eivätkä sovellu kaupankäyntitarkoituksiin. Siksi Fusion Media ei ole vastuussa kaupankäyntitappioista, joita saattaa seurata näiden tietojen käyttämisestä.
Fusion Media ei ole vastuussa tämän verkkosivun tietoihin luottamisen aiheuttamista tappiosta tai vahingoista. Tietoihin luetaan mukaan data,kurssit, graafit ja osto-/myyntisignaalit. Ole hyvä ja tiedosta riskit ja kulut, jotka liittyvät finanssimarkkinoilla käytävään kauppaan. Se on yksi riskialtteimmista sijoitusmuodoista.
Englanninkielinen versio on vallitseva ja se on etusijalla, mikäli englanninkielisen version ja suomenkielisen version välillä ilmenee eroavaisuuksia.
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse