Tuoreimmat uutiset
Hanki 50% alennus 0
Vapauta ensiluokkaiset tiedot: jopa <50 % alennus InvestingPro HYÖDYNNÄ TARJOUS
Sulje

Tesla Inc (TSLA)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
169,74 +0,92    +0,54%
21/06 - Suljettu. Valuutta EUR ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Saksa
ISIN:  US88160R1014 
S/N:  A1CX3T
  • Volyymi: 3.330
  • Osto/myynti: 170,82 / 171,36
  • Pvä ylin/alin: 168,22 - 171,04
Tesla 169,74 +0,92 +0,54%

TSLA–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Tesla Inc -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Francesco Troiani55480+72.41%
2Lónyai Árpád87571.43+58.81%
3Tomme Straub222100+45.69%
4Lukas St111100+38.78%
5Julian Delbrück333100+37.31%
6olivier lecomte111100+35.64%
7Pascal Becker111100+35.21%
8Goran Minov111100+34.85%
9Lorenzo Bonazelli111100+31.3%
10Ioan Ripa222100+29.37%
11David Schott22150+28.84%
12Paul Dzhusov111100+28.64%
13Gerardo Cavallaro44375+27.77%
14Petrenko Malakow111100+26.95%
15David Keller111100+26.71%
16Stefan Lange111100+25.7%
17Edoardo Di Caterino111100+25.55%
18Aileen Beetz111100+24.83%
19Steve Budur111100+23.93%
20sancho san111100+20.32%
21Amandine Louis111100+19.89%
22Moritz Pan111100+19.48%
23Bernd Vierling222100+19.25%
24Vladimir Semenov111100+18.62%
25Maribel Foronda nogales111100+17.39%
26Jon Allan Tacang211100+16.57%
27Nicolas Schäfer111100+14.66%
28Sac Kal111100+14.3%
29Kathrin Ehrler111100+12.72%
30Lourenco Debonnet222100+11.74%
31Maschine Vd111100+10.65%
32Lukas Schulz111100+9.99%
33Hermann Albrecht16161168.75+9.78%
34Taylor Duran22150+8.91%
35Kevin Kumher111100+8.86%
36Marlon Tissberger111100+8.32%
37Peter Tsoi111100+7.85%
38René Böth111100+7.2%
39Simon Bauer111100+7.11%
40Benedict Roßberg111100+7.06%
41Yigit Kaan Ertürk111100+7.03%
42Tiger Stern111100+5.81%
43Peter Frank1000+5.74%
44Adrian Rogl111100+5.15%
45Bennet von Palubitzki111100+4.6%
46Hermann Albrecht22150+4.39%
47Michele Brunetti111100+4.02%
48Two Gamer1000+3.32%
49Take Kerkhof111100+3.23%
50Lena Strokol22150+3.14%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

TSLA keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Tesla Motors Inc
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
Joku Tyyppi
Joku Tyyppi 06.01.2021 15:49
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
tää on 9,6T yritys, että älkäähän shortatko tätä
Poke Mon
Poke Mon 06.01.2021 15:49
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
jaa 9.6 biljoonaa? laskitko aivan itse?
Markus Walden
Markus Walden 18.12.2020 18:20
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Going BEAR
Esa Parviainen
Esa Parviainen 28.02.2020 19:34
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
Tällä "paperilla" olen onistunut tekemään kaksi pientä onnistumista ja yhden kerran pienen miinuksen. Jännä siinäkin mielessä, että ainakaan itse en kykene perinteisten "teknisten analyysien" avvulla saamaan mitään otetta tästä. On kokol lailla tunnepuolen positio.
Lasse Tanskanen
Lasse Tanskanen 19.02.2020 16:29
Tallennettu Katso Tallennetut kohteet
Tämä kommentti on jo tallennettu Tallennetut kohteet
BULL???
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse