Tuoreimmat uutiset
0
Mainokseton versio. Päivitä Investing.com-kokemuksesi. Säästä jopa 40% Päivitä nyt
Sulje

Apple Inc DRC (AAPL)

Luo hälytys
Uusi!
Luo hälytys
Verkkosivusto
  • Hälytysilmoituksena
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
Mobiilisovellus
  • Varmista, että olet kirjautunut tilillesi käyttääksesi tätä toimintoa.
  • Varmista, että olet kirjautunut samalla käyttäjäprofiililla.

Ehto

Tiheys

Kerran
%

Tiheys

Tiheys

Toimitustapa

Tila

Lisää salkkuun / Poista salkusta Lisää salkkuun
Lisää tarkkailuluetteloon
Lisää positio

Position lisääminen onnistui kohteeseen:

Nimeä holdings-salkkusi
 
4.556,50 +46,00    +1,02%
22:03:00 - Tieto myöhässä. Valuutta ARS ( Vastuuvapaus )
Tyyppi:  Osake
Markkinat:  Argentiina
ISIN:  ARDEUT116183 
  • Volyymi: 61.352
  • Osto/myynti: 4.551,00 / 4.556,50
  • Pvä ylin/alin: 4.450,00 - 4.557,00
Apple DRC 4.556,50 +46,00 +1,02%

AAPL–käyttäjäsijoitukset

 
Tällä sivulla käyttäjät on rankattu heidän Apple Inc DRC -osakkeen suoritukseen liittyvien tuntemuksiensa mukaan.
ArvoKäyttäjänimiSummaSuljettuVoittoVoitto-%Muutos %
1Vladimir Yevtushenko222100+92.71%
2titan Gaymer111100+72.89%
3Javier Krawiec655100+70.67%
4Marcer S.A.111100+68.62%
5Tommy Vinic111100+67.91%
6Adrián Martinez111100+59.81%
7Leonardo Barbosa111100+51.09%
8Maervelym Andrade111100+50.17%
9Nicolás Andrés Ubillus Rodriguez111100+46.87%
10Guido Galatoz111100+43.24%
11Marina Del Portico111100+41%
12simon venegas111100+40.78%
13Oscar Toretti111100+36.87%
14Martin Jacquin111100+35.67%
15Alfredo Gomez Sanabria111100+34.76%
16Fernando Lezcano111100+33.98%
17FELIPE Marasco111100+33.52%
18Toro Poderoso Cba222100+32.23%
19Juano Fiorentino111100+31.72%
20Nicolas Ardusso222100+27.22%
21Pablo Ruiseñor Vazquez111100+24.64%
22Sophie Brunet111100+23.95%
23Juan Cruz Roca111100+23.64%
24Fernando Gutiérrez222100+21.45%
25Matías Lucini111100+20.02%
26fer nava111100+19.28%
27JoseMa Nuñez111100+16.71%
28German Viera111100+16.48%
29Joaquin Morón111100+15.47%
30Rocio Fernandez Salazar111100+15.26%
31Rodrigo Cabañez111100+14.25%
32Abril Colomer111100+13.54%
33Jorge Zvicer111100+12.95%
34Nicolas Lucenti111100+11.35%
35Hermann Albrecht555100+10.76%
36Brian Salter111100+10.49%
37Emmanuel Guzman111100+10.48%
38Nicolas Carpaneto111100+9.3%
39Hermann Albrecht111100+8.82%
40Angel Masoco1000+7.7%
41Marianela Perez111100+7.42%
42Javier Palladino111100+6.64%
43Nacho Escorcielo111100+6.36%
44Leandro Rojano111100+6.19%
45Tomas Burgos111100+6.04%
46santiago rodenas111100+5.38%
47Gonçalo CM111100+5.26%
48Juan Paradeda Sheipeg111100+5.21%
49Jorge Danduch111100+5.06%
50facundo gomez111100+4.12%
Ohjeita kommentoimiseen

Kannustamme sinua kirjoittamaan kommentteja päästäksesi yhteyteen muiden käyttäjien kanssa, jakamaan näkemyksesi sekä esittämään kysymyksiä artikkelien kirjoittajille ja muille käyttäjille. Pitääksemme yllä keskustelun korkeaa tasoa, jota kaikki arvostavat ja odottavat, pidä seuraavat kriteerit mielessä:

  • Rikastuta keskustelua
  • Keskity aiheeseen ja pysy asiassa. Postita ainoastaan sellaista aineistoa, joka on merkityksellistä keskusteltavan aiheen kannalta.
  • Kunnioita muita käyttäjiä. Myös kielteiset mielipiteet voidaan esittää myönteisellä ja diplomaattisella tavalla.
  • Käytä normaalia kirjoituskieltä. Käytä välimerkkejä sekä isoja ja pieniä kirjaimia. 
  • HUOMIO: roskaposti ja/tai myynninedistämiseen tarkoitetut viestit ja linkit poistetaan kommenteista.
  • Vältä herjaamista, kirosanoja ja kirjoittajiin tai muihin käyttäjiin kohdistuvia henkilökohtaisia hyökkäyksiä.
  • Ainoastaan suomenkieliset kommentit ovat sallittuja.

Roskapostin lähettäjät ja verkkosivustoa väärinkäyttävät henkilöt poistetaan sivustolta ja heidän rekisteröitymisensä kielletään tulevaisuudessa Investing.com'n harkinnan mukaan.

AAPL keskustelut

Kirjoita ajatuksiasi kohteesta Apple Inc DRC
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
Lähetä myös kohteeseen :
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Kiitos kommentistasi. Huomaathan, että kaikki kommentit ovat keskeneräisiä, kunnes moderaattorimme hyväksyvät ne. Siksi saattaakin kestää hetken ennen kuin ne näkyvät verkkosivustollamme.
 
Haluatko varmasti poistaa tämän graafin?
 
Lähetä
 
Korvaa liitteenä oleva graafi uudella graafilla?
1000
Kommentointi on tällä hetkellä keskeytetty kielteisten käyttäjäraporttien vuoksi. Moderaattorimme tarkistavat tilasi.
Odota minuutti ennen kuin yrität kommentoida uudelleen.
Lisää graafi kommenttiin
Vahvista esto

Haluatko varmasti estää käyttäjän %USER_NAME%?

Toimiessasi näin sinä ja %USER_NAME% ette voi nähdä toistenne Investing.com-julkaisuja.

Käyttäjän %USER_NAME% lisääminen estoluetteloosi onnistui

Koska olet juuri poistanut eston tämän henkilön kohdalla, sinun täytyy odottaa 48 tuntia ennen estämisen uusimista.

Raportoi tämä kommentti

Mielestäni tämä kommentti on:

Kommentti merkitty

Kiitos!

Raporttisi on lähetetty moderaattoreidemme tarkastettavaksi
Google+:n avulla
tai
Rekisteröidy sähköpostitse